Strona byłych graczy Bakugan

Witamy na stronie byłych graczy Bakugan, jeden z graczy stworzył ranking Bakugan Jabłonowo Pomorskie

Ogłoszenie

Kocyk coś zrobił z board logo, więc znalazłem nowe... mam nadzieję że fajne... Dodałem nowe dodatkowe pole, proszę je poszukać w opcji "Profil>Dodatkowe Pola", dotyczy naszych sztuk złota.

#1 2009-11-03 08:30:45

Kowalski

Król strony

10709465
Skąd: Wojska Polskiego 23
Zarejestrowany: 2009-10-20
Posty: 58
Punktów :   
Domena: Aquos
Złoto: 0GP

Regulamin

W sprawach dołączenia do rankingu napiszę na końcu, zajmę się teraz regulaminem naszej gry:
1. Nie używaj Karty otwarcia, kiedy przeciwnik wogóle nie wyrzucił swego bakugana
2. NIE PATRZ W KARTY OTWARCIA!!! Za podglądywanie, jaką kartę otwarcia chce wyrzucić wróg, można nawet zostać wydalonym z rankingu!!
3. Nigdy (chociaż to niezbyt ważne, ale pomysły mi się skończyły) nie mów Duo-cios, Cios kosą, bo ci gów** da (gwiazdki oznaczaja cenzurę)
Dodam później więcej punktów, a teraz jak dołączyć do rankingu:
1. Skontaktuj się z Oskarem (na stronie kocykhaos) on jest odpowiedzialny za listę
2. Musisz mieć co najmniej jednego bakugana i jedną kartę otwarcia (bo kilku ma tak i jakąś mogli dołączyć do rankingu)
3. Musisz umieć w to grać. Jak ciągle grasz bardzo źle (np. masz wiele kart i szukasz tej właściwej, wtedy wróg cię pokona) to oznacza, że nie nadajesz się do gry Bakugan
Zasady dla zielonych:
1.Obydwaj gracze muszą rzucić kartę otwarcia(żelazną) i zdecydować kto zaczyna
2.Potem wywołać bakugana
3.Można rzucić dwa bakugany jeden na swoją kartę drugi na kartę przeciwnika
4.Każdy normalny bakugan ma na sobie liczbę która kończy się literą "G" to skrót od G-power czyli punkty mocy
5.Używajcie kart super mocy i kart otwarcia żeby zwiększyć moc swojego bakugana lub zmniejszyć moc przeciwnika
6.Gracz który ma więcej punktów mówi atak i kończy pojedynek
7. Można zwabić wroga w pułapkę jaką jest karta otwarcia
Za to dziękujemy kocykhaosowi

Mam nadzieję, że dobrze wyszło.


Mam na sprzedaż Żniwiarz Aquos 450G, tylko za 3zł. Chcesz?

Offline

 

#2 2009-11-03 15:22:57

kocykhaos

Król strony

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 89
Punktów :   
Domena: Haos

Re: Regulamin

Pozwól że napiszę jeszcze jeden regulami


Bakugan którymi gram:Haos Tigrera(340G),  Haos Mc cockie (630G), Haos Nemus (505G)

Offline

 

#3 2009-11-03 15:27:15

kocykhaos

Król strony

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 89
Punktów :   
Domena: Haos

Re: Regulamin

Twoje zasady też są ważne,ale dla umiejących grać.A ja napiszę zasady dla zielonych


Bakugan którymi gram:Haos Tigrera(340G),  Haos Mc cockie (630G), Haos Nemus (505G)

Offline

 

#4 2009-11-03 15:46:47

kocykhaos

Król strony

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 89
Punktów :   
Domena: Haos

Re: Regulamin

1.Obydwaj gracze muszą rzucić kartę otwarcia(żelazną) i zdecydować kto zaczyna
2.Potem wywołać bakugana
3.Można rzucić dwa bakugany jeden na swoją kartę drugi na kartę przeciwnika
4.Każdy normalny bakugan ma na sobie liczbę która kończy się literą "G" to skrót od G-power czyli punkty mocy
5.Używajcie kart super mocy i kart otwarcia żeby zwiększyć moc swojego bakugana lub zmniejszyć moc przeciwnika
6.Gracz który ma więcej punktów mówi atak i kończy pojedynek


Bakugan którymi gram:Haos Tigrera(340G),  Haos Mc cockie (630G), Haos Nemus (505G)

Offline

 

#5 2009-11-03 15:48:03

kocykhaos

Król strony

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 89
Punktów :   
Domena: Haos

Re: Regulamin

7.Można zwabić przeciwnika w pułapkę którą jest karta otwarcia


Bakugan którymi gram:Haos Tigrera(340G),  Haos Mc cockie (630G), Haos Nemus (505G)

Offline

 

#6 2009-11-03 19:12:21

Kowalski

Król strony

10709465
Skąd: Wojska Polskiego 23
Zarejestrowany: 2009-10-20
Posty: 58
Punktów :   
Domena: Aquos
Złoto: 0GP

Re: Regulamin

Dzięx kocykhaos, do tego regulaminu dodam jeszcze twoje (Opcja "edytuj") acha, dam ci jeszcze punkt


Mam na sprzedaż Żniwiarz Aquos 450G, tylko za 3zł. Chcesz?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpgmu.pun.pl www.xiaolin.pun.pl www.naruto-senpu.pun.pl www.polskiecorby.pun.pl www.najlepszebeagle.pun.pl